Liity Siltalan ystävät -listalle ja saat alennuksia kirjoista

Yhteystiedot

Touko Siltala

Kustantaja
+358 400 548403
touko@siltalapublishing.fi

Aleksi Siltala

Kustantaja
+358 40 7329435
aleksi@siltalapublishing.fi

Sari Rainio

Toimituspäällikkö
+358 400 828732
sari@siltalapublishing.fi

Reetta Ravi

Tiedotus
+358 400 328300
reetta@siltalapublishing.fi

Arto Forstén

Myynti ja markkinointi
+358 50 4322292
arto@siltalapublishing.fi

Antti Arnkil

Kustannustoimittaja
+35840 590 0238
antti@siltalapublishing.fi

Kalle Siltala

Äänikirjatuottaja
+358 50 475 3317
kalle@siltalapublishing.fi

Sakari Siltala

Kustannustoimittaja
+358 41 436 2861
sakari@siltalapublishing.fi

Haluatko kirjailijaksi?

Jos sinulla on laadukas, mahdollisimman valmiiksi hiottu käsikirjoitus, tutustumme siihen mielellämme.

Lisää tietoa Kirjailijaksi?-sivulla.

1